O naszej firmie

JALEX Sp. z o.o. powstała w 1991 roku w Krakowie. Siedziba główna spółki znajduje się przy ul. Pachońskiego 9. Posiadamy również Oddziały: Robót Zagranicznych, Robót Specjalistycznych w Piekarach, oraz oddziały w Ratingen (RFN) i w Matching Green (W. Brytania).

Nasza firma zajmuje się realizacją usług kamieniarskich i ogólnobudowlanych w Polsce i Europie (na terenie Niemiec, Francji i Wielkiej Brytanii). Zatrudniamy około dwieście osób.

Firma podzielona jest na dwa oddziały, które zajmują się kompleksową obsługą budów w zakresie robót konstrukcyjno–budowlanych, inżynieryjnych i wykończeniowych, a w szczególności wykonywaniem elewacji, posadzek, okładzin, schodów z kamienia naturalnego. Dobieramy kamienie o najszlachetniejszych właściwościach, nawiązując kontakty z kopalniami kamienia z całego świata. Pełne zadowolenie i satysfakcja Klientów jest naszym celem i zarazem głównym atutem.

Prowadzimy doradztwo dla projektantów oraz kompleksowe projektowanie rozwiązań technicznych elementów architektonicznych z kamienia budowlanego.